AKK RADOMSKO Z TRZEMA MEDALAMI NA TURNIEJU O PUCHAR ŚLĄSKA

Trzy medale zdobyli zawodnicy Akademii Karate Kyokushin z Radomska podczas odbywającego się w Rudzie Śląskiej IV Pucharu Śląska Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin. W imprezie wzięło udział ponad 450 karateków z 31 ośrodków różnych organizacji Kyokushin. Organizatorem turnieju był Rudzki Klub Kyokushin Karate.

Radomszczańską Akademię Karate Kyokushin reprezentowali: Weronika Mazur, Michał Krawczyk, Michał Wiewiórowski, Zuzanna Kwaśniewska, Natalia Gołczyk, Zuzanna Pluta. Karol Gołczyk, Sergiusz Bejmert oraz trener Jarosław Długołęcki. Na podium stanęli:

Pierwsze miejsce w kata Kadetów Młodszych 8-9 lat, puchar i złoty medal zdobył Karol Gołczyk

Trzecie miejsce w kumite Młodziczek 12-13 lat -40 kg), puchar i brązowy medal wywalczyła Natalia Gołczyk

Trzecie miejsce w kumite Juniorów +75 kg, puchar i brązowy medal wywalczył Michał Krawczyk

– Utytułowani zawodnicy śląskich klubów byli „nie do przejścia”, ale nie dla „Orzełków” z AKK Radomsko. Gratuluję wszystkim uczestnikom – mówi Jarosław Długołęcki z Radomszczańskiej Akademii Karate Kyokushin.