BRĄZ DLA ALEKSANDRY NIEMIEC

Bardzo pracowity weekend mieli młodzi tenisiści stołowi UMLKS Radomsko. Startowali w zawodach rangi ogólnopolskiej i wojewódzkiej. Najlepszy wynik uzyskała Aleksandra Niemiec.

– Ola brąz wywalczyła w singlu w Młodzieżowych Mistrzostwach Województwa, które rozgrywane zostały w Moszczenicy – mówi trener Jacek Kawka.

W Starych Skoszewach rozgrywano natomiast Ogólnopolski Memoriał Zbigniewa Petrusewicza. –  W kategorii młodziczek 2. miejsce zdobyła Kinga Więcławska, natomiast Mateusz Czapla w kadetach uplasował się na 3. lokacie – informuje trener kawka.

Tenisiści UMLSK Radomsko grali również w Łowiczu, gdzie rozegrano III WTK Żaków.  – Tutaj 22. miejsce zajął Juliusz Piasny. W Moszczenicy, podczas III WTK Kadetów, Kinga Więcławska sklasyfikowana została na miejscach  9-12, a Weronika Zarębska 17-20, podobnie jak Mateusz Czapla.