CORAZ WIĘCEJ PORODÓW W RADOMSZCZAŃSKIM SZPITALU

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się oddział neonatologiczny Szpitala Powiatowego w Radomsku. Od początku roku w placówce tej przyszło na świat już ponad 650 dzieci.

Statystyki te cieszą dyrekcję szpitala. Kierownik kancelarii Szpitala Powiatowego w Radomsku Przemysław Drozdek podkreśla, że kobiety, które decydują się skorzystać z usług radomszczańskiej lecznicy mogą liczyć na doskonałą opiekę oraz komfortowe warunki. – Dysponujemy komfortowymi salami dla pacjentek i ich partnerów, nowoczesną aparaturą medyczną. Oferujemy profesjonalną opiekę lekarsko-położniczą oraz zapewniające pełną intymność jednoosobowe sale – mówi Przemysław Drozdek. – Myślę, że wszystko to sprawia, że nasz szpital cieszy się coraz większym zainteresowaniem oraz zaufaniem ze strony ciężarnych kobiet. Bardzo nas to cieszy i mobilizuje do dalszego rozwoju – dodaje dyrektor Szpitala Powiatowego w Radomsku Piotr Kagankiewicz.

Niedawno na parkingu Szpitala Powiatowego w Radomsku zostało utworzone miejsce parkingowe, przeznaczone specjalnie dla ciężarnych kobiet.

W 2017 roku w Szpitalu Powiatowym w Radomsku przyszło na świat blisko 1 tys. dzieci.

Exit mobile version