Dni Radomska 2024: przygotowania idą pełną parą! Program. Gdzie bezpłatny parking?

Przygotowania do tegorocznych Dni Radomska idą pełną parą. Scena jest pieczołowicie budowana, a wesołe miasteczko już uruchomiło swoje atrakcje. Zarówno 1, jak i 2 czerwca na placu targowym będzie można zaparkować samochód. Sprawdź dokładny program największej imprezy plenerowej w naszym mieście.


W najbliższy weekend w parku Solidarności będzie moc atrakcji oraz koncerty lokalnych artystów i gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Podczas weekendowego wydarzenia, 1 i 2 czerwca w parku Solidarności miłośnicy dobrej zabawy przy muzyce, smacznym jedzeniu oraz wielu atrakcjach przeżyją niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w pamięci.

Na scenie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Sylwia Grzeszczak, Baranovski, Filip Lato oraz dj C-BooL. Na radomszczańskiej scenie wystąpią także lokalni artyści: Muzyczne Radomsko – młodzi artyści, Krisu, Musical Souls, chór Romantica, Aetheric, Era Band oraz Julia Popiołek.

Ponadto: strefa gastronomiczna, wesołe miasteczko oraz strefa promocyjno-handlowa.

Bezpłatny parking na placu targowym

Podczas dwóch dni święta miasta – 1 i 2 czerwca, nie trzeba będzie martwić się o znalezienie wolnego miejsca parkingowego. Miasto otworzy na ten czas teren placu targowego przy ulicy Targowej 4, gdzie bezpłatnie będzie można zostawić samochód, a stamtąd w kilka minut pieszo dojść do parku Solidarności.

Bezpłatny parking na placu targowym dostępny będzie od godz. 15.30.

Miejskie obchody dnia dziecka

W tym roku jednocześnie odbędzie się wielkie święto wszystkich dzieci, czyli dzień dziecka. W związku z tym na sobotę, 1 czerwca miasto zaplanowało liczne atrakcje dla każdego z nich.

To wyjątkowe wydarzenie przygotowane z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta, zapowiada się, jako dzień pełen radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń. Do wspólnej zabawy zaprasza urząd miasta w Radomsku, Miejski Dom Kultury w Radomsku oraz Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko. Na początek dzieciom przekazany zostanie klucz do miasta.

W Zagajniku u Skrzata na dzieci czekać będą smakowitości, kolory i mnóstwo radości. W programie przewidziano m.in.: animacje, gry i zabawy, szczudlarzy, watę cukrową i popcorn, a także dziecięce występy artystyczne. Organizatorzy zachęcają, aby w tym dniu dzieci przebrały się w stroje ulubionej postaci z bajek.

Wszystkie atrakcje dla dzieci w strefie Skrzata (mała scena przy oczku wodnym w parku Solidarności) są darmowe. Zabawa będzie trwała w godz. 12.00 – 16.00.

Program Dni Radomska

Sobota, 1 czerwca:

Niedziela, 2 czerwca:

Portal Puls Radomska jest patronem medialnym wydarzenia.

 


Przygotowania do Dni Radomska 2024:Czytaj też: Już 1 czerwca Miejskie Obchody Dnia Dziecka w “Zagajniku u Skrzata” w Radomsku. Program

Exit mobile version