Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły… Zakończenie roku szkolnego w Radomsku [FOTO]

Piątek, 21 czerwca to bardzo ważna data. Bowiem dla wszystkich uczniów nadszedł długo wyczekiwany moment, czyli zakończenie roku szkolnego 2023/2024.


W radomszczańskich szkołach podstawowych odbyły się uroczystości, podczas których dziękowano uczniom, nauczycielom, pracownikom szkół oraz rodzicom za zaangażowanie i pracę w mijającym roku szkolnym.

Teraz przed uczniami zasłużony odpoczynek i czas na letnie przygody, które na pewno dostarczą im wielu niezapomnianych wspomnień.

Ze szkołą na dwa miesiące żegnali się m.in. uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku.Uroczystości z okazji zakończenie roku szkolnego odbyły się również w szkołach średnich. W I Liceum Ogólnokształcącym w Radomsku szczególne wyróżnienie otrzymało aż 100 uczniów, którzy zdobyli świadectwa z czerwonym paskiem, co jest świadectwem ich ciężkiej pracy i zaangażowania w naukę.

Zakończenie roku szkolnego w I LO to nie tylko czas podsumowań, ale również moment refleksji nad minionym rokiem oraz planowania przyszłości. Uczniowie, którzy zdobyli świadectwa z czerwonym paskiem, stanowią inspirację dla swoich kolegów i koleżanek. Ich sukcesy pokazują, że ciężka praca i determinacja prowadzą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Wszyscy zgromadzeni opuszczali uroczystość z nadzieją na równie udany kolejny rok szkolny.Czytaj też: Trwa rekrutacja do szkół średnich. Absolwentów podstawówek zdecydowanie mniej niż przed rokiem

Exit mobile version