Dzień Dziecka w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku [FOTO]

Tłumy najmłodszych mieszkańców naszego powiatu bawiły się, a przy okazji także uczyły się ekologicznych zachowań podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka zorganizowanej przez Powiatową Halę Sportową w Radomsku pod hasłem “Eko Zdrowo i Sportowo”.


Jak co roku, Powiatowa Hala Sportowa w Radomsku z okazji Dnia Dziecka przygotowała dla najmłodszych mieszkańców imprezę, w której połączono zabawę z ekologią i sportem. Czas upłynął dzieciom w atmosferze dobrej zabawy.

Dzieci wzięły udział w eko warsztatach ,,Fascynujący świat pszczół”, podczas których poznawały życie tych pożytecznych owadów i m.in. uczyły się budować domki i poidełka dla owadów, wykorzystując przy tym materiały pochodzące z recyklingu. Był też kącik budowniczego, gdzie powstawały konstrukcje z mega-kloców, dmuchane zjeżdżalnie i plac zabaw, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, a także ścianka wspinaczkowa. Natomiast Muzeum Komputerów i Gier w Pabianicach przygotował salę marzeń z grami wszech czasów z czasów dzieciństwa.

W nagrodę można było otrzymać nasiona i sadzonki kwiatów. Dla dzieci przygotowano także wodę, napoje i zdrowy poczęstunek. A na rodziców, którzy także licznie przybyli do hali czekał kącik kawowy.Czytaj też: 16. Wędkarski Dzień Dziecka [FOTO]

Exit mobile version