GIEŁDA PRACY DLA FIRMY FAMEG

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku 7 czerwca 2016 r. (wtorek) organizuje giełdę pracy dla firmy Fameg Sp. z o.o., na stanowisko pracownik biurowy.

Praca na stanowisku pracownika biurowego będzie polegała na pracy w dziale kadr. Wymagania, które muszą spełnić kandydaci do pracy to posiadanie wykształcenia min. średniego (preferowane wykształcenie wyższe) oraz umiejętność obsługi komputera. Mile widziane będzie doświadczenie w pracach biurowych.

WAŻNE!

Giełda pracy skierowana jest zarówno do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku jak i osób niezarejestrowanych, które same aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić swoją dotychczasową pracę.

Wszystkie osoby zarejestrowane jako osoby bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku, zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt z doradcami klienta w PUP (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz).

Osoby spoza ewidencji  osób bezrobotnych proszone są natomiast o kontakt z doradcą klienta w pok. nr 8 lub pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew. 31 lub 42.

(źródło: PUP w Radomsku)

Exit mobile version