III miejsce UKS Zapaśnik w Memoriale Pawła Jasińskiego w Mysłowicach

8 czerwca reprezentacja radomszczańskiego UKS Zapaśnik wybrała się do Mysłowic, by po raz kolejny wziąć udział w Memoriale Pawła Jasińskiego.


Wizyta na Śląsku wypadła dla radomszczan bardzo okazale, bo drużynowo wywalczyli oni wysokie 3 miejsce. W cyklicznym, organizowanym przez Mysłowicki klub zapaśniczy „Siła” memoriale zapaśniczym im. Pawła Jasińskiego, UKS wystawił do walk 9-ciu zawodników – czterech młodzików oraz pięciu kadetów.

Wracamy z Mysłowic bardzo zadowoleni, gdyż zajęliśmy wysokie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Najważniejsze jest jednak to, że chłopcy robią stałe postępy i udaje się uniknąć w tym sezonie poważniejszych kontuzji. To również świadczy o właściwie skomponowanym przez trenerów Terkę i Stefaniaka planie treningowym – powiedział po zawodach wiceprezes klubu Mirosław Szyler.

Zawodnicy UKS w Mysłowicach wywalczyli 7 medali: 3 złote i po 2 srebrne i brązowe, zajmując w klasyfikacji drużynowej wysokie 3 miejsce.

Indywidualnie krążki z najcenniejszego kruszcu zdobyli:

Srebrnymi medalistami zostali:

Medale brązowe zdobyli:

Pozostali reprezentanci również zaliczyli bardzo udany występ plasując się tuż za strefą medalową. Szymon Płomiński w kat. 60 kg i Jan Kokoszczyński w kat. 80 kg zdobyli IV miejsca.

Trenerami klubowymi zawodników są Konrad Terka i Dawid Stefaniak.Czytaj też: XI Memoriał Mariana Szymańskiego 2024 za nami [FOTO]

Exit mobile version