Już w lutym w MDK w Radomsku koncert “Osiecka po męsku”

Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza na wyjątkowy wieczór walentynkowy „Osiecka po męsku”.


Wieczór walentynkowy „Osiecka po męsku” to wyjątkowy koncert wielkich przebojów Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Marcina Januszkiewicza (wokal) i Jacka Kity (akompaniament – instrumenty klawiszowe). Publiczność usłyszy m.in.  Niech żyje bal, Wariatka tańczy, Deszcze niespokojne, Od nocy do nocy.

Na scenie charyzmatyczny Marcin Januszkiewicz absolwent wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, wielokrotnie nagradzany na Przeglądach Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, laureat konkursów „Pamiętajmy o Osieckiej”.  Aktor związany z wieloma scenami renomowanych teatrów, w tym m.in warszawskim Teatrem Współczesnym czy Buffo. Szerokiej publiczności znany z małego ekranu z  takich seriali jak „Osiecka”, „Na Wspólnej” czy „Ojciec Mateusz”. Jego głosem mówi też dorosły Simba w „Królu Lwie”.

Podczas koncertu w Radomsku Marcin Januszkiewicz zaprezentuje własne interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy na niezwykły wieczór walentynkowy. Czekamy jednak nie tylko na zakochanych. Coś dla siebie znajdą też single Na wszystkich naszych widzów czekają niespodzianki.

Koncert odbędzie się 12 lutego o godz. 18:00 w sali kameralnej MDK.

Bilety: 50 zł.


Czytaj też: O bezpieczeństwie podczas ferii zimowych z radomszczańską policją [FOTO] i [VIDEO]

Exit mobile version