JYSK ZAPRASZA NA COROCZNY KIERMASZ

Zakupy będzie można zrobić w sobotę 8 czerwca w godz. 8.30 – 12.00

Już po raz ósmy Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku zorganizuje Kiermasz Charytatywny „Dobry Produkt – Szczytny Cel”. Zakupy będzie można zrobić w sobotę 8 czerwca 2019 r. w godz. 8.30-12.00 na placu Centrum Dystrybucji JYSK przy ul. Duńskiej 22 w Radomsku. Wszystkie pieniądze trafią do najbardziej potrzebujących

Do tej pory udało się zebrać blisko milion złotych. Pieniądze te firma przekazał na cele charytatywne. – Kiermasz to duże wydarzenie, zarówno dla społeczności lokalnej, jak i pracowników JYSK. Kiermasz wpisał się już w lokalne zwyczaje. Takie działanie jest zgodne z wartościami naszej firmy, takimi jak wiarygodność, wzajemny szacunek, zaangażowanie i współpraca. Mając świadomość wpływu na otoczenie, traktujemy zaufanie społeczne jako kapitał i stale pracujemy nad jego wzmocnieniem od lat przekazując środki z kiermaszu na cele charytatywne. Gorąco wierzymy w powodzenie kolejnej edycji kiermaszu i liczymy na wysoką frekwencję kupujących – mówi Agnieszka Poteralska, z Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku.

Pieniądze uzyskiwane z kiermaszowej sprzedaży produktów JYSK trafiają do lokalnych organizacji, instytucji i stowarzyszeń. Rozdysponowanie środków odbywa się po kiermaszu. Dotychczas wsparcie otrzymały między innymi Straż Pożarna, Zakład Aktywności Zawodowej Centrum Rehabilitacji „Koniczynka”, pieniądze trafiły także na dofinansowanie zajęć sportowych dzieci i młodzieży. Dzięki wsparciu firmy JYSK dzieci mogły skorzystać z organizowanych przez Miejski Dom Kultury ferii zimowych czy półkolonii letnich.

Na kiermaszu dostępne będą produkty z asortymentu JYSK w bardzo atrakcyjnych cenach – cała gama mebli domowych i ogrodowych, poduszki, pościel, koce, narzuty, tekstylia.

VIII Charytatywny Kiermasz firmy JYSK odbędzie się 8 czerwca w godzinach 8:30–12:00 na terenie Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku przy ul. Duńskiej 22.

Exit mobile version