Karatecy KK Randori z Radomska zdobyli 16 medali podczas turniejów w Częstochowie i Katowicach

W niedzielę 16 października szczęśliwa trzynastka z Randori wywalczyła 16 medali na 10 turnieju Uechi -Ryu w Częstochowie.

Puchar dla najmłodszej uczestniczki zawodów do Radomska przywiozła Zuzanna Makowska. W ogólnej drużynowej klasyfikacji Randori zajęło III miejsce uznając wyższość ekipy z Łodzi i gospodarzy. Każdy z podopiecznych klubu zdobył medal.

Złoto -Zuzanna Makowska, Maciej Mierzyński, Filip Czaja, Nikodem Styczyński, Alan Kowalski.

Srebro – Szymon Makowski Urszula Gwóźdź, Amelia Gołczyk.

Brąz – Igor Szyller, Marcin Stefański, Jakub Kowalczyk, Michał Guzik, Krzysztof Ćwiek.

Dobra passa jednak na tym się nie kończy, gdyż w ubiegłą sobotę (22 października) karatecy KK Randori brali udział VIII Międzynarodowym Turnieju Karate pod Patronatem Prezydenta Miasta Katowic. W turnieju wzięło udział ponad 400 zawodników w konkurencjach kumite oraz kata.

Klub Randori reprezentowali: Urszula Gwóźdź, Amelia Gołczyk, Maciej Mierzyński, Jakub Kowalczyk, Filip Czaja, Dominik Olczyk, Michał Guzik. Po trudnych i wyczerpujących walkach pięcioro podopiecznych klubu stanęło na podium zdobywając: