Mistrzostwa Powiatu Radomszczańskiego w Tenisie Ziemnym

I Mistrzostwa Powiatu Radomszczańskiego w Tenisie ziemnym dzieci do lat 10 oraz III Mistrzostwa Powiatu Radomszczańskiego w Tenisie ziemnym Open kobiet i mężczyzn, odbyły się w dniach 3-4 października 2020r. na kortach Malutkie Resort oraz MOSiR Radomsko.

W turniejach wzięło udział ponad 30 uczestników. Podczas mistrzostw dla dzieci, rywalizacje odbywał się w trzech kategoriach.

W turnieju Open wśród panów zwyciężył Kopycki Kamil ze Skarżyska Kamienna, drugie miejsce zajął Staszewski Sebastian z Radomska, trzecie Błaszczeć Janusz również z Radomska.
Wśród pań  pierwsze miejsce zdobyła Hebda Joanna, drugie Karbownik Alicja. Obie Panie reprezentowały Radomsko.
W grze podwójnej mężczyzn I miejsce wywalczyli Kapica Michał i Ciupiński Mariusz, II miejsce Gloc Aleksander i Karkoszka Wojciech, III miejsce Rezler Arkadiusz i Boroń Włodzimierz. I tutaj podium należało do graczy z Radomska.

(Info: Akademia Tenisa ”WOY’)