PGK nadal zmaga się z usuwaniem awarii na sieci ciepłowniczej. Mieszkańcy dalej marzną w swoich domach

Nadal trwają prace związane z usunięciem awarii w ostatnim odkrytym miejscu sieci ciepłowniczej, tj: w rejonie komory przy ul. Starowiejskiej.


Brygady remontowe Zakładu Ciepłowniczego pracowały całą noc przy usuwaniu szkód w tym miejscu i monitorując sieć w samym zakładzie. Pomimo usunięcia szkód w dwóch ujawnionych miejscach sieci okazało się, że w tym odcinku pojawiło się kolejne, wcześniej nieodkryte miejsce z uszkodzeniami.

Niestety nie mamy dobrych wieści dla odbiorców na ostatnim odcinku, na którym zmagamy się ze skutkami awarii. Zostało odkryte kolejne miejsce z uszkodzeniami na sieci w rejonie ul. Starowiejskiej – informuje spółka PGK.

W związku z powyższym nadal nie są realizowane dostawy ciepła do odbiorców zlokalizowanych przy:

Na ten moment trudno ustalić termin zakończenia naprawy i przywrócenia dostaw ciepła. Optymistycznym terminem jest przywrócenie dostaw dziś (31 marca) w późnych godzinach wieczornych.

W obecnej sytuacji ze względu na zaangażowanie maksymalnej liczby pracowników w zadania związane z usuwaniem awarii mogą występować przejściowe problemy z dodzwonieniem się na numery telefoniczne Zakładu Ciepłowniczego za co przepraszamy – dodaje PGK.


Czytaj też: Bon Turystyczny traci ważność. Zostały ostatnie godziny, by wykorzystać 500 zł

Exit mobile version