Powrót „Mr. KO” Parzęczewskiego w nowej wadze. Kto będzie rywalem?

Grupa Tymex Boxing Promotion wraca po wakacjach swoją 22. galą, na której na ringu zaprezentuje się między innymi Robert „Mr. KO” Parzęczewski (28-2, 17 KO). Transmisja w TVP Sport.


Kto będzie rywalem ambitnego częstochowskiego wojownika? To na razie niespodzianka.

Kibice czekają na takie pojedynki, więc wkrótce hitowa walka – mówią szefowie Tymexu.

Pod koniec 2021 roku Robert Parzęczewski wygrał w walce wieczoru Tymex Boxing Night 19 w Radomsku jednogłośnie na punkty z Ukraińcem Tarasem Gołowiaszczenką (6-5) i obronił tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wagi super średniej. Jak się teraz okazuje, za kilka tygodni wystąpi w nowej kategorii.

Robert wraca do wagi półciężkiej, w której był bardzo wysoko w rankingach światowych. Naszym celem jest powrót do czołówki list największych federacji. Wierzymy, że na najbliższej gali wykona ważny krok – powiedział Mariusz Konieczyński, prezes grupy Tymex Boxing Promotion.

Współpracujący z MB Promotions Mateusza Borka i Queensberry Polska Mariusza Krawczyńskiego, włodarze Tymexu zapowiadają kolejne polsko-polskie starcia.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kibiców, którzy chcą oglądać coraz więcej pojedynków między Polakami – dodają.

Czy „Mr. KO” Parzęczewski może spodziewać się przeciwnika-rodaka? A jeśli, to kogo spróbuje znokautować na TBN 22? Odpowiedzi na te pytania poznamy niebawem.

Na najbliższej gali powróci także niepokonany zawodowiec Kamil „Kundzia” Kuździeń, notowany na 5 miejscu krajowej listy boxrec kategorii super półśredniej. To kolejny z częstochowskich pięściarzy, z którym wiążemy duże nadzieje na przyszłość – dodał Konieczyński.

Tymex Boxing Promotion to grupa założona blisko 10 lat temu przez Mariusza Grabowskiego. Kontrakty ma podpisane z kilkudziesięcioma zawodnikami, m.in. Damianem Wrzesińskim, Tomaszem Nowickim, Łukaszem Maćcem, Saszą Sidorenko, Michałem Leśniakiem, Tomaszem Gromadzkim, Oskarem Kapczyńskim, Mateuszem Rzadkoszem, braćmi Stanisławem i Maksimilianem Gibadło oraz wieloma innymi. W barwach Tymexu mistrzynią świata była Ewa Brodnicka.

Czytaj też: Pierwsza edycja zawodów w wieloboju siłowo-wytrzymałościowym o puchar dyrektora MOSIR w Radomsku

Exit mobile version