Przedszkolny konkurs recytatorski “Zima wierszem malowana” [FOTO]

W wypełnionej po brzegi sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, 21 lutego odbył się konkurs recytatorski dla przedszkolaków “Zima wierszem malowana”.


Organizatorem konkursu recytatorskiego dla przedszkolaków było Publiczne Przedszkole nr 10 w Radomsku. Do konkursu, który odbył się w środę, 21 lutego w MDK-u, zgłosiło się 21 małych recytatorów z radomszczańskich przedszkoli. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Dzieci oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych 3 i 4 lata oraz 5 i 6 lat.

Maluchy zaprezentowały swoje talenty w postaci recytacji krótkich wierszy. Obecni na publiczności bliscy przedszkolaków nie kryli łez wzruszenia i dumy ze swoich pociech. W przerwach między recytacjami na scenie zaprezentowały się dzieci z grupy “Myszek” i “Biedronek” z Publicznego Przedszkola nr 10 w Radomsku

Jury w składzie: Małgorzata Krupska, Łukasz Więcek, Danuta Zawadzka, Anita Pawlak-Zygma oraz Ewa Kaczmarczyk, z zainteresowaniem obserwowało każdego uczestnika, doceniając ich odwagę i wysiłek.

W oczekiwaniu na werdykt jury, czas umilał występ magika Piotra Sambora. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni.Czytaj też: Galeria Sztuki Przystanek Cooltura w Radomsku otwarta [FOTO i VIDEO]

Exit mobile version