PRZETARG NA POSZPITALNE BUDYNKI. CENA WYWOŁAWCZA 1,5 MLN

Nieruchomość przy al. Jana Pawła II, będąca własnością Powiatu Radomszczańskiego, ponownie wystawiona została na sprzedaż i czeka na nowego właściciela. Przetarg odbędzie się 24 lutego w Starostwie Powiatowym w Radomsku.

– Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami ,,starego szpitala zakaźnego”, w których przed laty funkcjonował m in. Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy oraz gabinety rehabilitacji, została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości, składającej się z dwóch działek o łącznej powierzchni 0,4151ha, to 1 500 000 zł. Działki położone w ścisłym centrum Radomska, przy Alei Jana Pawła II nr 5 i 7, wyposażone są w infrastrukturę techniczną. Posiadają dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i gazowej. Na działce o pow. 174 m², położonej bezpośrednio przy al. Jana Pawła II, znajduje się budynek, murowany, parterowy o powierzchni użytkowej 75 m². Pozostała część nieruchomości zabudowana jest budynkiem dwukondygnacyjnym o powierzchni użytkowej 788,40 m² oraz dwoma budynkami parterowymi o łącznej powierzchni użytkowej 381,44 m². Ponadto na działce znajdują się dwa budynki gospodarcze o łącznej powierzchni użytkowej 88 m² oraz dwa budynki magazynowe o łącznej powierzchni zabudowy 116 m². Budynki, z uwagi na konieczność wykonania prac remontowych, obecnie nie są użytkowane – tłumaczy Wioletta Bąk – Kempa, rzecznik Starostwa Powiatowego.

Wszyscy zainteresowani nabyciem nieruchomości mogą uzyskać szczegółowe informacje w Starostwie Powiatowym w Radomsku w Referacie Gospodarki Nieruchomościami (pok. nr 213, tel. nr 44 6858942)

Exit mobile version