Seniorzy z RUTW “Wiem więcej” zakończyli rok akademicki

Radomszczański Uniwersytet Trzeciego Wieku „Wiem więcej” w piątek (27 maja) świętował uroczyste zakończenie roku akademickiego 2021/2022 r.

Spotkanie zorganizowane w Miejskim Domu Kultury w Radomsku było okazją do podsumowania całorocznej pracy studentów, podziękowań oraz zaprezentowania dorobku związanego z działalnością RUTW ,,Wiem Więcej”. Specjalne podziękowania i wyróżnienie tytułem „przyjaciela uniwersytetu” otrzymali: Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Ciecióra oraz Mirosław Dratwiński. Gratulacje z tej okazji wszystkim zebranym słuchaczom Uniwersytetu złożyła Starosta Beata Pokora.

Niezmiernie cieszę się że mogę razem z Wami uczestniczyć w zakończeniu kolejnego już roku akademickiego. Wiem, że był to czas bogaty w rożne wydarzenia artystyczne, imprezy, zajęciach w rozmaitych sekcjach i klubach. Podziwiam Państwa za niewyczerpane pokłady energii i nieustanną chęć pogłębiania wiedzy, ale przede wszystkim za uśmiechnięte twarze i pogodę ducha – mówiła podczas uroczystości Starosta Beata Pokora.

Sprawozdanie z działalności przedstawiła Prezes dr Anna Kapuściarek. Imprezę wzbogaciły występy artystyczne: muzyczne i taneczne w wykonaniu studentek Uniwersytetu i chóru „Apassionata”.

 

Exit mobile version