Spektakl “Miłosna pułapka” w MDK w Radomsku! Konkurs – wygraj zaproszenia

14 maja na scenie Miejskiego Domu Kultury zaprezentowany zostanie spektakl „Miłosna pułapka” w doborowej obsadzie aktorskiej! Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną.


Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Joanna zamierza wyjść na galę otwarcia przeglądu teatralnego. Paweł przyznaje, że tego dnia ma urodziny, a na prezent sprawił sobie towarzystwo uwielbianej aktorki. Przyznaje również, że festiwal i uczestnictwo w jury były podstępem i mistyfikacją. Początkowo aktorka nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Zaczyna się bać w chwili, kiedy orientuje się, że w całym domu nie ma klamek…

Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona?

Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną? A Ty, co byś zrobił, gdyby dzisiaj na Twojej drodze stanęła prawdziwa miłość? Jaka by była Twoja odpowiedź?

Scenografia i kostiumy: Małgorzata Filipiak Kwiatkowska. Producent: Leszek Kwiatkowski.

Bilety są dostępne w MDK i na stronach:

Kasa MDK: parter cena 110,- rząd 9 i 10
balkon cena 100,- rząd 18

Uwaga, konkurs!

Do wygrania mamy dla Was dwa dwuosobowe zaproszenia na spektakl na najbliższą niedzielę, 14 maja o godz. 17:00. Wystarczy, że na adres redakcja@pulsradomska.pl napiszecie dlaczego chcecie obejrzeć spektakl. Pamiętajcie, żeby w treści listu podać imię i nazwisko swoje oraz osoby towarzyszącej, a w temacie napisać – Konkurs na spektakl “Miłosna pułapka”. Na odpowiedzi czekamy do godz. 23:59 12 maja. Zwycięzców powiadomimy drogą mailową.

 

 


Czytaj też: Repertuar Kina Pasja

Exit mobile version