Spotkanie w PUP. Jak zostać policjantem?

Policjanci wspólnie z radomszczańskim urzędem pracy prowadzi cykl spotkań z młodzieżą zainteresowaną służbą w mundurze. Funkcjonariusze zachęcali do związania swojej przyszłości właśnie z tym zawodem.


Zainteresowani służbą w szeregach policji 26 września mieli okazję spotkać się z policjantami, którzy szczegółowo omówili proces rekrutacji oraz wymagania wobec przyszłych kandydatów.

Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć film z pokazu testu sprawności fizycznej, jaki muszą przejść przyszli adepci. Funkcjonariusze bazując na spocie przygotowanym przez Komendę Wojewódzkiej Policji w Łodzi zachęcali zebranych do rozpoczęcia służby w pionie kryminalnym.

Od kandydatów wymagane jest:

Rekrutacja trwa przez cały rok. Policjanci zapraszają do Komendy Powiatowej Policji w Radomsku przy ulicy Piłsudskiego 56, by osobiście spotkać się z pracownikiem kadr lub wyznaczonym funkcjonariuszem i dopytać o szczegóły procesu doboru do służby.

Potrzebne informacje można uzyskać również telefonicznie pod numerem 47 8464 219, po czym umówić się na spotkanie już w jednostce.

W sprawie terminów kolejnych spotkań doborowych z policyjnym profilaktykiem w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku należy kontaktować się z urzędem osobiście lub telefonicznie pod numerem 44 6837354 do 56, 58, 62, wew. 29,20 lub 35.


Czytaj też: Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska obradowała w terenie

Exit mobile version