Studenckie projekty dla Radomska

Ciekawe aranżacje zieleni miejskiej, wizualizacje rabat, skwerów i zieleńców wykonali studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie podczas praktyk w radomszczańskiej firmie Green Park Sp. z o.o.


Prace studentów, które powstały podczas praktyk firma Greek Park nieodpłatnie przekazała Miastu Radomsko. Przedstawiają one aranżacje zieleni miejskiej z profesjonalnie wkomponowanymi elementami małej architektury. Projekty zawierają wizualizacje rabat, skwerów czy zieleńców oraz kosztorysy ich realizacji. Młodzi ludzie stworzyli interesujące koncepcje z wykorzystaniem Systemu Informacji Wizualnej Miasta Radomska.

– Jest mi niezmiernie miło, że studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie mogli odbywać praktyki w radomszczańskiej firmie. Doceniam ich zaangażowanie na rzecz rozwoju terenów zielonych w naszym mieście. To dowód otwartości na potrzeby drugiego człowieka, bo przyroda, zieleń miejska służy nam obecnie, ale będzie też służyć następnym pokoleniom radomszczan. Ponadto parki, miejskie lasy, zieleńce, skwery, ogrody działkowe, zazielenione osiedla mieszkaniowe świadczą o urodzie miasta – mówi prezydent Radomska Jarosław Ferenc.

Wiele z przekazanych prac znajdzie swoje odzwierciedlenie w realizowanych zadaniach w naszym mieście, jeśli nie pełne projekty – to z pewnością pomysły i wybrane elementy.

Poniżej prezentujemy wybrane projekty wykonane przez studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w ramach praktyk studenckich w trzech kategoriach:Czytaj też: Pieniądze na ,,Rehabilitację 25 plus”

 

Exit mobile version