Święto Legend Motoryzacji, czyli VII Ogólnopolski Zlot Auto Moto Weteran w Radomsku [FOTO]

Fani klasycznej motoryzacji w minioną niedzielę (9 czerwca) mogli podziwiać kultowe auta podczas VII Ogólnopolskiego Zlotu Auto Moto Weteran.


Coroczny zlot klasyków motoryzacji to prawdziwa uczta dla wszystkich fanów cztero i dwukołowców. Zorganizowany został na terenie Galerii Radomsko, przez Klub Weterani Szos Radomsko. Podczas wydarzenia można było nie tylko nacieszyć oko prawdziwymi perełkami wśród samochodów i motocykli, ale również zasiąść na miejscu kierowcy i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Najbardziej oryginalne i wyjątkowe auta, zostały wyróżnione Pucharami: Starosty Powiatu Radomszczańskiego oraz Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

W czasie imprezy odbyły się liczne konkursy, pokazy oraz panele dyskusyjne. Na scenie wystąpili lokalni artyści: Kinga Kipigroch (wystąpiła w programie The Voice Kids), Kamil Wieczorek (występował w programie telewizyjnym Szansa na Sukces) oraz chór Cantabile Radomsko. A o bezpieczeństwo zadbali ochotnicy z OSP Bogwidzowy.Czytaj też: Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w SOSW w Radomsku [FOTO]

Exit mobile version