ŚWIĘTO RADOMSZCZAŃSKIEGO SPORTU [ZDJĘCIA]

Turniej piłkarski, pokazy karate, tenisa stołowego i podnoszenia ciężarów. Turniej strzelecki, łuczniczy oraz pokazy taneczne – to tylko niektóre atrakcje towarzyszące Radomszczańskiemu Świętu Sportu, odbywającemu się na stadionie miejskim przy ul. Brzeźnickiej.

Takiego oblężenia murawa miejskiego stadionu przy ulicy Brzeźnickiej dawno nie odczuła.  Najlepszym odzwierciedleniem są słowa: oj, działo, się działo.

Organizatorami wydarzenia byli: Miasto Radomsko, MOSiR Radomsko, RKS Mechanik Radomsko, MUKS Szóstka, UKS RAP Radomsko.

Exit mobile version