Tytani Radomsko z medalami z Mistrzostw MMA Grupa Azoty Arena w Puławach

W minioną sobotę (11 czerwca) Tytani Radomsko wzięli udział w 4 edycji Mistrzostwa MMA, które tym razem rozgrywały się w Grupy Azoty Arena w Puławach.

Są to największe tego typu zawody w Polsce. Wzięło w nich udział blisko 300 zawodników reprezentujących ponad 100 klubów z całego kraju. W ciągu całego dnia zmagań stoczono blisko 200 walk, które zachwycały swoim poziomem i stawiały imprezę na bardzo wysokim poziomie zarówno organizacyjnym, jak i sportowym.

W zawodach wystartowało 3 zawodników z radomszczańskiego klubu – Jakub Kusiński, Kacper Zachmost oraz Filip Jazurek. Dla Filipa był to pierwszy start w zawodach i chodź nie stanął ostatecznie na podium to z całą pewnością stanął na wysokości zadania! Była to piękna walka w jego wykonaniu. Jakub Kusiński po pechowej weryfikacji na poprzednich zawodach, w końcu zaliczył udany start i po pięknych bataliach stoczonych w klatce zajął 3 miejsce.

Ogromne brawa za determinację, siłę woli i niezwykle ciężką pracę włożoną w przygotowania do tego startu. Wielki ukłon i gratulację również dla Kacpra, który bezapelacyjnie zdominował swoich przeciwników w pięknych wymianach ciosów i kopnięć. Podobnie jednak, jak w przypadku Filipa tu również co do wyniku jednego z pojedynku werdykt sędziowski pozostawimy bez komentarza. Ostatecznie jednak Kacper wraca, jako zwycięzca zajmując wysokie 3 miejsce w zawodach – mówi Tomasz Łapiński.

Występy należy, więc zaliczyć do niezwykle udanych zarówno pod kątem zdobytego doświadczenia, jak i klasyfikacji medalowej.

 

Czytaj też: Tenisiści z UMLKS Radomsko z medalami Międzywojewódzkich Mistrzostw młodzików w Rawie Mazowieckiej

Exit mobile version