Wójt gminy Radomsko nagrodził 9 sportowców za wybitne osiągnięcia [FOTO]

Dziewięciu sportowców z terenu gminy Radomsko zostało nagrodzonych za wybitne osiągnięcia sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym.


Mieszkańcy gminy Radomsko sportowe sukcesy odnoszą w różnych dyscyplinach, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Wśród utytułowanych osób są m.in. lekkoatleci, strzelcy, ciężarowcy. Ich trud i wysiłek doceniają władze gminy, które od 2018 r. przyznają im nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym.

Uroczyste wręczenie nagród za sezon sportowy 2022 odbyło się 23 marca w Urzędzie Gminy Radomsko. Dyplomy i nagrody pieniężne sportowcom za osiągnięte wyniki wręczył wójt gminy, Roman Radczyc.

Jest mi niezmiernie miło, że nasza gmina może poszczycić się wieloma sportowcami osiągającymi sukcesy w rywalizacjach na poziomie wojewódzkim, krajowym, a także międzynarodowym. Doskonałych wyników gratuluję zarówno sportowcom, jak i ich trenerom. Słowa uznania kieruję także w stronę najbliższych im osób – mówił wójt Roman Radczyc.

Szczególne podziękowania wójt złożył na ręce instruktora lekkiej atletyki Daniela Wróblewskiego.

Dziękuję Panu za zaangażowanie, poświęcony czas i umiejętności, które przyczyniły się do odniesienia sukcesów sportowych zawodników LUKS „Strzałków”. Jednocześnie dziękuję za wskazywanie właściwych dróg, kształtowanie charakterów poprzez sport, uczenie wytrwałości w dążeniu do celu oraz promowanie właściwych postaw wśród dzieci i młodzieży – zauważa Radczyc

Nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym zdobyte w 2022 roku trafiły do dziewięciu mieszkańców gminy Radomsko.

Oto lista nagrodzonych:


Czytaj też: II Mistrzostwa Radomska w pływaniu [FOTO]

Exit mobile version