Zaproszenie na koncert kolęd Nieetatowej Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi

Radomszczanie ponownie będą mieli okazję posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Nieetatowej Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.


Już 11 stycznia 2024 r. o godzinie 17.30 ta wyjątkowa Orkiestra wystąpi w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury.

Zainteresowane osoby już od 4 stycznia br. mogą odbierać wejściówki w kasie MDK. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć, aby zagwarantować sobie udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Nieetatowa Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zasłynęła w maju 2023 r., gdy z okazji Dnia Matki zaprezentowała swoje muzyczne umiejętności. Wówczas koncert spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem mieszkańców Radomska. Teraz orkiestra powraca, aby dostarczyć niezapomnianych wrażeń podczas Bożonarodzeniowego Koncertu Kolęd i Pastorałek.

Tegoroczny koncert poprowadzą Aneta Wlazłowska oraz Dariusz Kaczmarek, funkcjonariusze KPP w Radomsku.

Nieetatowa Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, składająca się z 27 utalentowanych osób, oficjalnie została powołana do życia w marcu 2023 r. przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Pod batutą kapelmistrza, st. post. Kamila Streita-Wlaźlaka, orkiestra zdobyła uznanie swoją muzykalnością i profesjonalizmem.


Czytaj też: MDK zaprasza na kolędowanie oraz świąteczny spektakl

Exit mobile version