Zmiana organizacji ruchu na ul. Krasickiego w Radomsku

Od poniedziałku, 23 stycznia w związku z postępującymi pracami związanymi z przebudową ulicy Krasickiego w Radomsku zostanie wprowadzona nowa czasowa organizacja ruchu.


Zmiana ruchu polegać będzie na wyłączeniu z użytkowania południowego pasa ruchu ulicy Krasickiego (na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kościuszki do skrzyżowania z ulicą 11-go Listopada). Na pozostałej części ulicy będzie wprowadzony ruch jednokierunkowy (od centrum miasta w kierunku granicy miasta).

Równocześnie ulica Sierakowskiego (od ronda przy ERA Parku), ulica Sadowa (od ulicy Pajdaka) oraz ulica 11-go Listopada (do niedzieli 29 stycznia) staną się ulicami bez przejazdu (nie będą miały połączenia z ulicą Krasickiego).

Powyższa organizacja ruchu pozwoli na dokończenie wymiany kolektora kanalizacji deszczowej znajdującego się po południowej stronie ulicy oraz wykonaniu prac ziemnych i drogowych w obrębie zamkniętego pasa ruchu, a także części nowego skrzyżowania (rondo) z ulicą Kościuszki – tłumaczą urzędnicy starostwa w Radomsku.


Czytaj też: W Radomsku upamiętniono 160. rocznicę wybuchu powstania styczniowego [FOTO]

Exit mobile version