ZostajeMY! Niedzielny protest w Radomsku

10 października w całym kraju odbędą się protesty w obronie obecności Polski w UE.


Wzywam wszystkich, którzy chcą bronić Polski europejskiej, w niedzielę na plac Zamkowy w Warszawie, godzina 18. Tylko razem możemy ich zatrzymać” – napisał Donald Tusk na Twitterze.

Protesty planowane są w wielu miastach kraju. Manifestacja odbędzie się również w Radomsku. Początek o godz. 17 na placu 3 Maja.

Radomszczanie! Pokażmy antyeuropejskim politykom PIS i upolitycznionemu Trybunałowi Julii Przyłębskiej, że nie pozwolimy zniszczyć naszej przyszłości! Pokażmy, że nie zgadzamy się na wypychanie Polski z Europy. Brońmy Polski europejskiej i demokratycznej! Nie zgadzamy się na fałszywą narrację o sprzeczności Traktatu o Unii Europejskiej z Konstytucją RP. To ustawy PiS niszczą praworządność i niezależność sądownictwa i są w sprzeczności z Konstytucją i prawem unijnym. Weźmy flagi Polski i Unii Europejskiej, spotkajmy się w niedzielę o godz. 17.00 na Placu 3 Maja w Radomsku i pokażmy, że Radomsko zawsze stoi w obronie polskiej racji w UE! Nasze miejsce jest w Europie – piszą organizatorzy. 


Czytaj też: Komunikat Sanepidu dotyczący jakości wody

Exit mobile version