Nowi dyrektorzy w szkołach podstawowych i przedszkolach w Radomsku

W środę (25 maja) prezydent Jarosław Ferenc, wręczył akty powierzenia stanowisk dla sześciu dyrektorów w radomszczańskich szkołach podstawowych oraz przedszkolach.

Nominacje na dyrektorów wręczał prezydent Jarosław Ferenc wraz z zastępcą Małgorzatą Kańską-Kipigroch. Obecna była również naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Małgorzata Krupska.

Mam przyjemność wręczyć nominację trzem dyrektorom, którzy będą kontynuować swoje kadencje oraz trzem nowym dyrektorom. Bardzo wszystkim gratuluje wygranej w konkursach. Mam nadzieję na bardzo dobrą współpracę i liczę, że będziecie prowadzili naszą radomszczańską oświatę w bardzo dobrym kierunku, że wasze szkoły będą placówkami przyjaznymi dzieciom. Uważam, że dobry dyrektor jest dumą Radomska, dlatego że jego praca świadczy o tym, w jaki sposób postrzegana jest szkoła. Mam nadzieję, że będziecie mieć satysfakcję ze swojej pracy – mówił prezydent Jarosław Ferenc.

W tym roku odbyło się 6 konkursów na dyrektorów placówek: cztery do przedszkoli i dwa konkursy do szkół podstawowych. Nowi dyrektorzy będą pełnić swoje funkcje od 1 września 2022r. do 31 sierpnia 2027r.

W Publicznych Przedszkolach powierzenia otrzymali:

Prezydent wręczył również powierzenia stanowisk dyrektorów w Publicznych Szkołach Podstawowych:

 

CZYTAJ TEŻ: Wydatki na szkoły i placówki oświatowe działające w powiecie radomszczańskim

Exit mobile version