ŚWIĘTO MIŁOŚNIKÓW KSIĄŻEK. W SOBOTĘ NOC BIBLIOTEK

Reklama
„Znajdźmy wspólny język” to hasło tegorocznej edycji Nocy Bibliotek. W ogólnopolskiej akcji bierze udział 1735 bibliotek. Wśród nich Miejska Biblioteka w Radomsku.
Wielkie święto bibliotek i czytania odbędzie się w Polsce już po raz piąty. Akcja w niecodzienny sposób zachęca do korzystania z zasobów bibliotek.
Tej nocy na czytelników czekają specjalne wydarzenia, min. publiczna projekcja filmu, wieczór magii i iluzji, spotkanie z Jackiem Żakowskim, wystawa wydawnictwa „Dwie Strony”. W sobotę biblioteka będzie czynna od godz. 13 do 21.





![Zabytkowe auta, motocykle i duch niepodległości – Auto Classic XV w Radomsku [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2025/11/DSCN3897-390x220.jpg)


