BAL JESIENNY W MIEJSKIM DOMU KULTURY

Reklama
Wczoraj w Miejskim Domu Kultury odbył się Bal Jesienny. Impreza zaingerowała jedną z najpiękniejszych polskich pór roku – złotą jesień. W balu wzięli udział seniorzy z Klubu „Złotej Jesieni”, działającego w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.
Podczas wspólnej zabawy obowiązywały stroje nawiązujące do obecnej pory roku. Na stołach dominowały ozdoby z liści, kasztanów i jarzębiny. Zabawę uprzyjemniała muzyka taneczna z lat młodości.
(fot.MDK)







![Góralska energia na jarmarku. Baciary dali koncert pełen ognia [ZDJĘCIA, FILM]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSCN4509-390x220.jpg)
![Świąteczna magia na Placu 3 Maja – Jarmark Bożonarodzeniowy trwa! [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSCN4455-390x220.jpg)


