EMERYTOWANI PRACOWNICY OŚWIATY PAMIĘTAJĄ O DNIU NAUCZYCIELA

Reklama

Dzień Nauczyciela to szczególny czas nie tylko dla czynnych pedagogów codziennie realizujących misję edukacji kolejnego pokolenia, ale także dla emerytowanych nauczycieli. Z tej okazji Sekcja Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Radomsku zorganizowała uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Krótką część artystyczną dla seniorów przygotowały pięciolatki z Publicznego Przedszkola nr 1 w Radomsku.

Dzień Edukacji Narodowej, który jak co roku przypada 14 października rozwesela serca nie tylko nauczycieli czynnych, ale również emerytów. – Jak co roku, postanowiliśmy się spotkać na święcie z okazji Dnia Edukacji Narodowej, by powspominać dawne czasy. Przykro nam, że edukacja nie rozwija się tak dynamicznie jak powinna. Każdy minister, który przyjdzie ma swoją wizję. A przecież oświata wymaga systematyczności a nie rewolucji – zauważa Wiesław Pierzak, przewodniczący sekcji Emerytów i Rencistów ZNP w Radomsku.

Żale, żalami…  Liczy się pamięć, wspomnienia, a przede wszystkim kultywowanie tradycji oraz utrzymywanie kontaktów.  Dlatego też podczas „seniorskiego” Dnia Nauczyciela był tort oraz życzenia m. in. od Adama Młynarskiego, szefa oddziału ZNP w Radomsku.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD