Zderzenie dwóch volkswagenów. Dwie osoby trafiły do szpitala

Reklama
26 stycznia, przed godziną 8:00, w miejscowości Ojrzeń (gmina Gidle) doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-letni kierowca samochodu marki Volkswagen, jadąc łukiem drogi, nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych i drogowych, w wyniku czego zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem tej samej marki. Drugim autem kierowała 65-letnia kobieta.
W wyniku zdarzenia oboje kierujący zostali przetransportowani do szpitala. Jak informuje policja, uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Okoliczności zdarzenia wyjaśniają radomszczańscy policjanci, którzy jednocześnie apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w okresie zimowym, gdy warunki na drogach są trudne i zmienne.


![Sportowe święto Radomska. Za nami I Radomszczańska Gala Sportu [ZDJĘCIA, FILM]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSCN4996-390x220.jpg)




