1 grudnia startuje konkurs „Kalendarz adwentowy powiatu radomszczańskiego”

1 grudnia Starostwo Powiatowe rozpoczyna konkurs „Kalendarz adwentowy powiatu radomszczańskiego”.

Każdego dnia, od 1 do 24 grudnia, na facebook’owym profilu ERA Travel prezentowane będą zdjęcie zabytków (ze szczególnym uwzględnieniem zabytków sakralnych) i atrakcji turystycznych w powiecie radomszczańskim. Fotografie nie będą jednak prezentowały całego obiektu, ale jego fragment, charakterystyczny detal, ciekawy element. Zadaniem internautów będzie rozpoznanie zabytku/atrakcji turystycznej po tym właśnie fragmencie.

Nazwę obiektu uczestnicy konkursu przesyłają w formie wiadomości prywatnej na adres Fanpage ERA Travel. W konkursie brana jest pod uwagę tylko pierwsza odpowiedź uczestnika. Pierwsza osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzymuje 3 punkty, druga – 2 punkty, a 3 – 1 punkt. 10 osób z największą liczbą punktów zdobytych w trakcie konkursu otrzyma nagrody – zestaw gadżetów promocyjnych.

W naszej, czasem zabieganej,  codzienności warto zatrzymać się na chwilę i inaczej spojrzeć na te, pozornie dobrze znane miejsca. To one są elementem naszego dziedzictwa i współtworzą naszą tożsamość. Przez te 24 dni spójrzmy inaczej na nasze zabytki, nauczmy się doceniać piękno szczegółu i dostrzegać to, co niedostrzegalne. A 10 najbardziej spostrzegawczym osobom Mikołaj zostawi prezent pod powiatową choinką – zaprasza do udziału w konkursie wicestarosta Jakub Jędrzejczak.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW