Jarmark Bożonarodzeniowy w Radomsku. Na scenie wystąpi Felicjan Andrzejczak

Reklama

Już niedługo Jarmark Bożonarodzeniowy na ul. Reymonta w Radomsku, gdzie kupimy ozdoby i tradycyjne produkty na świąteczny stół. Usłyszymy też kolędy, pastorałki, ale i legendarny przebój „Jolka, Jolka pamiętasz?” w oryginalnym wykonaniu Felicjana Andrzejczaka.


Od 16 do 18 grudnia będziemy mogli kupić dobre wędliny czy smaczne ciasta, spróbować świątecznych potraw i rozgrzać się grzańcem z beczki. Nie zabraknie ręcznie wykonanych ozdób na choinkę i stroików. Oprócz stoisk komercyjnych swoją ofertę zaprezentują lokalne organizacje pozarządowe czy Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu radomszczańskiego.

Dla najmłodszych z pewnością atrakcją będzie karuzela wenecka, ale i starsi znajdą coś dla siebie w mini wesołym miasteczku. Świąteczny klimat dopełni żywa szopka i kolędowe karaoke. Na scenie zaprezentują się dzieci ze szkół podstawowych (m.in. zespół dziewcząt Musical Souls), seniorzy z chóru „Serenada” i Uniwersytetu III Wieku „Wiem Więcej” oraz zespół ludowy „Kraszewianki”.

W sobotę koncert Felicjana Andrzejczaka, jednego z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. Oprócz utworów świątecznych wykona swoje największe przeboje, m.in. „Czas Ołowiu”, „Noc Komety” czy wreszcie niezapomnianą – „Jolka, Jolka pamiętasz?”. Właśnie minęło 40 lat od nagrania tego wielkiego przeboju z Budką Suflera.

Wszystkie atrakcje na deptaku przy ulicy Reymonta oraz terenach przylegających do nowego parkingu w godz. 10.00-20.00.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD