www.xvideosking.me

avgle

Reklama
KOMBIT-kasy
SPORT

„10-KA” NOWY SEZON ROZPOCZĘŁA Z SUKCESAMI

Klub Strzelectwa Sportowego „10-ka” z Radomska rozpoczął kolejny sezon. Zaczął od organizacji sportowych imprez, ma się rozumieć zawodów strzeleckich. Uczestniczył też w zewnętrznych wydarzeniach. Zawodnicy „10 – ki” jak zwykle pokazali się z dobrej strony.

Jak informuje Sławomir Dziegieć w sobotę odbyły się zorganizowane przez „10-kę” zawody strzeleckie w Kodraniu (gmina Sulmierzyce) z okazji festynu ph. „Zakończenie Lata”.  – W niedzielę natomiast  dla dorosłych członków klubu przeprowadziliśmy na Strzelnicy Sportowej firmy SPARTA na Wapiennikach planowy trening strzelecki w konkurencjach kulowych i śrutowych. Najmłodsi klubowicze uczestniczyli natomiast w zawodach o Puchar Jesieni, które zorganizowane zostały w Bełchatowie przez klub IGLICA Bełchatów – zauważa S. Dziegieć.

Najmłodsi zawodnicy „10-ki” walczyli jednocześnie o punkty do klasyfikacji rocznej Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików. – W zawodach w Bełchatowie Hania Rusin zajęła 3. lokatę w konkurencji pistolet pneumatyczny młodziczek a Maksymilian Kępiński był 4. w pistolecie pneumatycznym młodzików. W zawodach uczestniczyli ponadto młodsi rocznikowo Artur Kucharski i Filip Makowski zdobywając kolejne strzeleckie doświadczenia. Wiktor Blada zajął 1. miejsce w kategorii pistolet pneumatyczny juniorów młodszych – informuje trener Dziegieć.

Na uwagę zasługuje również to, iż senior „10 – ki” Błażej Wejman wystrzelał w Bełchatowie 1.  miejsce w konkurencji pistolet sportowy. – Błażej startował też w zawodach klubowych SIGMA SHOOTING w Drużbicach również zajmując 1 miejsce w pistolecie sportowym – podkreśla szkoleniowiec. – Pragnę jeszcze dodać, iż uzupełnieniem naszych sukcesów jest zajęcie 3. miejsca przez Tomka Ojrzyńskiego w klubie CSS Częstochowa w konkurencji Shott-Off – pistolet – konkluduje Sławomir Dziegieć.

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.