Reklama
KOMBIT-kasy
SPORTZ ŻYCIA MIASTA

„10” NIE ZAWODZI. STRZELA W DZIESIĄTKĘ

Zawodnicy Klubu Strzelectwa Sportowego „10-ka” potwierdzają dobrą formę. Nie zawodzą nie tylko podczas wojewódzkich, ale i krajowych rywalizacji. Prym wiedzie utalentowany Wiktor Blada.

Kolejne dni rywalizacji na strzelnicach krajowych i wojewódzkich za zawodnikami Klubu Strzelectwa Sportowego „10”.  Wiktor Blada, który przebywa od kilku dni w Bydgoszczy na zgrupowaniach kadry narodowej i uczestniczy w zawodach różnej rangi potwierdza swoją bardzo dobrą formę. Po bardzo udanych startach w „Międzynarodowych Mistrzostwa Wybrzeża” w Ustce w kolejnych zawodach – „Puchar Bydgoszczy” – wystrzelał komplet medali.

Złoto zdobył w konkurencji pistolet szybkostrzelny, medal srebrny w konkurencji pistolet sportowy, a brąz wystrzelał w konkurencji pistolet pneumatyczny. Wiktor uhonorowany został również nagrodą specjalną – wyróżnieniem im. Patrycji Makowskiej dla najlepszego juniora młodszego w pistolecie.

Młodsi koledzy Wiktora – pistoleciarze z grupy młodzików – startowali w zawodach rangi wojewódzkiej na strzelnicy Klubu Strzeleckiego SOKÓŁ w Zduńskiej Woli. Był to start pełen sukcesów.
Hania Rusin zdobyła pierwsze miejsce, a Zosia Biesiada trzecie w młodziczkach. Dziewczęta ustanowiły swoje rekordy życiowe: Hania 342 a Zosia 284 pkt.

Maksymilian Kępiński był również trzeci w klasyfikacji młodzików z wynikiem 339 pkt. Filip Makowski, Artur Kucharski i Adam Wieczorek szlifowali swoją formę. Dla Adama był to pierwszy start w zawodach i pierwsze zdobyte doświadczenia strzeleckie – poradził sobie całkiem nieźle uzyskując 283 pkt.

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również
Close
Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW