Reklama
LOKALNI SPOŁECZNICYZ ŻYCIA MIASTA

100 LAT TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI. RADOMSKO TEŻ ŚWIĘTUJE

W ramach Ogólnopolskich Obchodów Jubileuszu 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyła się  uroczystość upamiętniająca to jakże ważne wydarzenie. Zauważmy, iż w Radomsku TPD działa od 32 lat.

– Serdecznie dziękuję za pracę z tak uśmiechniętą młodzieżą, z tak wdzięczną. Dzisiejszy dzień jest ukoronowaniem moich wysiłków, starań, dni radosnych, a momentami i trudnych, ponieważ w życiu nie sposób od nich uciec – mówiła Celina Oleszkiewicz, dzięki której przed 32 lata na terenie naszego miasta zaczął działać radomszczański oddział TPD. – To był rok 1987. To były zupełnie inne czasy. Trudności nie brakował, udało się jednak i to jest ważne. A najważniejsze jest to, iż TPD funkcjonuje i pomaga dzieciom – podkreśla pani Celina.

W dzisiejszej odsłonie radomszczańskich 100. urodzin TPD, oprócz poseł Anny Milczanowskiej, udział wzięli przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, instytucji kultury i sportu działających na terenie miasta i co najważniejsze  sympatycy oraz podopieczni TPD.

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW