Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA

100. urodziny radomszczanina Wacława Cieślaka

Jeszcze do niedawna sam za kółkiem, dziś, jako prawdziwy VIP, potrzebował pomocy szofera. Zgromadzeni goście mieli okazję podziwiać dwa pięknie utrzymane klasyki należące do pana Wacława – Fiat 125p i Ford Escort mk4. Aż 76 lat życia spędził jako kierowca – jest to tak niesamowity wynik, że być może nawet mamy w mieście prawdziwego rekordzistę.

Pan Wacław urodził się w Myśliwczowie. Przez 100 lat życia dochował się 5 dzieci, 6 wnuków oraz 7 prawnuków. Nasz dzisiejszy jubilat ma już wprawdzie, z racji wieku, problemy z poruszaniem się, jednak swoją pamięcią i gawędziarskimi zdolnościami zawstydziłby niejednego młodzieniaszka. Godzinami mógłby opowiadać o swoich podróżach, pobycie w Niemczech i pracy na rzecz UNRRA (Administracji Narodów Zjednoczonych do spraw Pomocy i Odbudowy).

Urodzinowe życzenia panu Wacławowi składał prezydent Jarosław Ferenc, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Małgorzata Morawska, wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku Beata Kotlicka i kierująca Klubem Integracji Społecznej Aneta Kowalczyk.

 

(Informacja:UM Radomsko)

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK