20-letni Kacper z Radomska potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka na zakup protezy

Reklama

20-letni Kacper z Radomska potrzebuje pomocy. Mimo młodego wieku miał już ustalony plan na życie, Kacper pragnął zostać zawodowym strażakiem. Już od 5 lat pomagał w Ochotniczej Straży Pożarnej OSP Bogwidzowy.

Nigdy nie przypuszczał, że sam będzie potrzebował pomocy. Niestety sierpniowy wypadek komunikacyjny odebrał mu stopę i nadzieję, na spełnienie jego marzeń…

Jedyną szansą na powrót do sprawności jest obecnie zakup nowoczesnej protezy, która zapewni Kacprowi sprawność, bez której nie będzie mógł pracować w straży pożarnej.

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w uzbieraniu środków na zakup protezy oraz możliwość odbycia 2-tygodniowego turnusu rehabilitacyjnego. Wierzę, że dzięki nim w przyszłości będę mógł nie raz odwdzięczyć się za otrzymane wsparcie jeszcze wielu innym osobom! – tłumaczy Kacper.

 

Liczy się każda złotówka. Wpłat można dokonywać na rachunek Fundacji Moc Pomocy (16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 z dopiskiem Kacper Pluta) lub zasilić zbiórkę pieniędzy dla Kacpra: Aby wypadek nie przekreślił mojego marzenia o niesieniu pomocy…

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD