750 KILOMETRÓW NA 750-LECIE RADOMSKA. WYRUSZYŁA SZTAFETA

Reklama

Zarząd koła .Nowoczesna w Radomsku postanowił uczcić 750 urodziny Radomska na sportowo. Punktualnie o godz. 16.00 sprzed hali sportowej przy ZSG nr 4 wyruszyła rowerowa sztafeta.

DSCN3801

Jako pierwszy w trasę wyruszył pomysłodawca akcji Waldemar Nita. – Tą akcją chcemy rozpocząć cykl działań, w których zaproponujemy mieszkańcom powiatu radomszczańskiego, w tym w szczególności Radomska, konkretne rozwiązania w zakresie rekreacji i turystyki rowerowej w naszym regionie – mówi Waldemar Nita.

Trasa sztafety przebiega ulicami: Św. Jadwigi Królowej, Jagiellońską, Kardynała Wyszyńskiego, Stodolną, Wilsona, Chłodną, Przedborską, Sanicką, Sikorskiego, następnie obwodnicą miasta, Brzeźnicką, Ciepłą, Staffa, Piłsudskiego, Podkomorzego, Szarych Szeregów, Spacerową, Torową, Krakowską, Owocową.

– Akcja zorganizowana jest pod hasłem „750 na 750 w 24”. Istotą akcji jest przejechanie 750 km rowerem po wyznaczonej pętli w formule sztafety w ciągu 24 godzin. Do akcji zgłosiła się grupa 8 pasjonatów kolarstwa, która podejmie się tego wyzwania. To głównie członkowie amatorskiej drużyny Rowerzyści w Radomsku – wyjaśnia lider radomszczańskiego koła .Nowoczesnej Przemysław Kosowski.

Podczas jazdy uczestnicy będą mieli włączone telefony z aplikacją akcji T-Mobile „Pomoc mierzona kilometrami”. Pieniądze z akcji operator sieci przekazuje na leczenie chorych dzieci.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD