Dziś obchodzimy Dzień Kundelka – święto wszystkich psów wielorasowych!

Reklama

25 października w Polsce obchodzimy Dzień Kundelka – wyjątkowe święto poświęcone naszym czworonożnym przyjaciołom bez rodowodu. Data ta nie jest przypadkowa – to właśnie w tym dniu w 1997 roku weszła w życie Ustawa o Ochronie Zwierząt, która miała na celu poprawę losu wszystkich stworzeń.


Dzień Kundelka to doskonała okazja, by przypomnieć sobie, jak wiele psów wciąż czeka na nowy dom. W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku przebywa obecnie wiele porzuconych psiaków, które straciły już nadzieję na miłość i ciepło. Każdy z nich marzy o tym, by ktoś znów dał mu szansę.

 Nie kupuj – adoptuj! Adopcja to nie tylko piękny gest, ale także szansa na nowe, lepsze życie – zarówno dla psa, jak i dla jego przyszłego opiekuna.

Zajrzyj na stronę radomszczańskiego schroniska i poznaj zwierzęta, które czekają na Ciebie http://www.schronisko.pgk-radomsko.pl/do-adopcji/ 


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida oraz iOS w sklepach Google Play i App Store.
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD