AWANSE ZAWODOWE NAUCZYCIELI

Na początku lipca zdawali egzamin, z kolei 28 sierpnia nauczyciele ze szkół prowadzonych przez powiat, którzy uzyskali wyższy stopień awansu zawodowego nauczyciela, odebrali z rąk starosty akty mianowania.
Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego otrzymali:
Magdalena Amrozik – Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku,
Wioletta Zając – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Radomsku,
Paweł Dudek – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Radomsku,
Michalina Gabryś – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Radomsku,
Urszula Wściubiak – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radomsku.
Akt nadania stopnia awansu zawodowego podwyższa status zawodowy nauczyciela i otwiera drogę do uzyskania kolejnego stopnia awansu – nauczyciela dyplomowanego. Dokument ten świadczy o poszerzeniu i pogłębieniu przez nauczyciela wiedzy i umiejętności zawodowych.
(info: Starostwo Powiatowe w Radomsku)










![Tłumy wiernych na procesji Bożego Ciała w parafii św. Maksymiliana Kolbego [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC_0598-390x220.jpg)
![Tłumy wiernych na procesji Bożego Ciała w parafii św. Maksymiliana Kolbego [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC_0598-220x150.jpg)
