PODSUMOWANIE AKCJI „SPRZĄTANIE ŚWIATA”

Reklama
Za nami kolejna edycja akcji „Sprzątanie Świata”. Tegoroczna odbyła się pod hasłem „Nie śmiecimy-sprzątamy-zmieniamy!”. W akcję szczególnie włączyli się najmłodsi i młodzież szkolna. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej podsumowało akcję wspólnego sprzątania. Do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Płoszowie przekazanych zostało 1360 kg odpadów. Zebrano 460 kg odpadów zmieszanych, 400 kg plastiku, 360 kg szkła i 140 kg papieru.
Koordynatorem akcji na terenie całej Polski jest Fundacja Nasza Ziemia. PGK Radomsko składa wszystkim uczestnikom podziękowania za udział w akcji.
(fot.PGK)





![Tłumy wiernych na procesji Bożego Ciała w parafii św. Maksymiliana Kolbego [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC_0598-390x220.jpg)
![Tłumy wiernych na procesji Bożego Ciała w parafii św. Maksymiliana Kolbego [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC_0598-220x150.jpg)
