ABSOLWENT „MECHANIKA” LAUREATEM OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

Reklama

W niedzielę odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich dla absolwenta szkół średnich technicznych. Drugie miejsce w tym konkursie (w specjalności technik budownictwa) zajął uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku Karol Pluciński.

Celem konkursu była promocja najlepszych uczniów w szkole i regionie. Podczas typowania wyróżnionych, laureatów i zwycięzców konkursu, pod uwagę brane są wyniki nauczania w szkole, wyniki egzaminów zewnętrznych maturalnych, egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe oraz różne formy konkursów, olimpiad, turniejów zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich o tematyce ogólnokształcącej oraz zawodowej, w których uczestnik konkursu brał udział.

Do udziału w konkursie zaproszono szkoły średnie z powiatu radomszczańskiego, tomaszowskiego, bełchatowskiego, piotrkowskiego i opoczyńskiego.

Karol Pluciński odebrał nagrody w Piotrkowie Trybunalskim z rąk przewodniczącego komisji konkursowej S.Królikowskiego i prezesa SIMP E. Midery. Towarzyszyła mu dyrektor Ewa Grodzicka oraz wychowawczyni Joanna Kruk.

Karol kontynuuje naukę zgodnie ze swoimi zainteresowaniami na uczelni wyższej – Politechnice Częstochowskiej.

(info: ZSP nr 1 w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD