[pro_ad_display_adzone id="18192"]
[pro_ad_display_adzone id="46125"]
NA SYGNALE

AKCJA DROGÓWKI POD HASŁEM „ALKOHOL I NARKOTYKI”

Wczoraj policjanci w całym kraju przeprowadzili działania pn. „ALKOHOL i NARKOTYKI”.

Akcja była ukierunkowane na przeprowadzenie jak największej ilości kontroli drogowych, aby wykluczyć jak najwięcej kierujących pod wpływem alkoholu lub po użyciu środków działających podobnie do alkoholu.

Akcja „Alkohol i narkotyki” ma poprawić bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Jak informują policjanci kierowcy powinni liczyć się ze zwiększoną liczbą kontroli drogowych oraz większą liczbą policyjnych patroli, także tych w nieoznakowanych radiowozach.

Każdy kierowca, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu jest potencjalnym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego. Takie zachowanie, jest zachowaniem nieodpowiedzialnym i może rodzić poważne konsekwencje.

Pamiętajmy, że alkohol obniża koncentrację, spowalnia reakcję oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Tym samym uniemożliwia bezpieczne uczestnictwo w ruchu drogowym i jest prawnie zabronione.

Czytaj też: https://pulsradomska.pl/przewrocona-ciezarowka-na-dk-1-kierowce-zabral-smiglowiec-lpr/

Tagi
Pokaż więcej
[pro_ad_display_adzone id="20732"]

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. było policji sporo w całym kraju, yanosik miał dużo więcej do ostrzegania i moim zdaniem to bardzo dobrze, powinni jak najczęściej robić tę konkretną akcję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW