www.xvideosking.me

avgle

Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA POWIATUZ ŻYCIA SZKOŁY

ALARM BOMBOWY W SZKOLE? SZKOLENIE W STAROSTWIE

W Starostwie Powiatowym zorganizowano szkolenie podczas którego omówiono zachowania w przypadku alarmu bombowego w szkole.

W spotkaniu poświęconym bezpieczeństwu uczestniczyli dyrektorzy szkół podstawowych, ponadpodstawowych i przedszkoli w naszym powiecie. Omawiano m. in. zasady postępowania w przypadku uzyskania informacji o podłożeniu lub zlokalizowaniu urządzenia wybuchowego w obiekcie użyteczności publicznej, zasady postępowania w przypadku wystąpienia zdarzeń o charakterze terrorystycznym w placówce oświatowej a także zasady bezpiecznej ewakuacji z budynku szkoły.

– Informacje o podłożeniu ładunku wybuchowego w placówkach oświatowych, niestety, mają też miejsce w budynkach na terenie naszego powiatu. Przykładem mogą być rozsyłane drogą elektroniczną informacje o podłożeniu ładunków wybuchowych podczas zeszłorocznych matur. Dlatego bardzo ważna jest wiedza, jak postępować w takich przypadkach – mówiła uczestnikom szkolenia Ewa Gajzler, Członek Zarządu Powiatu Radomszczańskiego.

Szkolenie prowadzili: młodszy aspirant Agnieszka Kropisz – Profilaktyk Społeczny i aspirant Daniel Nowakowski z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Radomsku oraz aspirant Janusz Bartnik z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku.

(informacja:Starostwo Powiatowe)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.