Apel wojewody do mieszkańców województwa łódzkiego

Reklama
Wojewoda łódzki, Tobiasz Bocheński, apeluje do mieszkańców województwa łódzkiego o nabywanie środków ochronnych bezpośrednio od polskich producentów prowadzących działalność gospodarczą na terenie naszego województwa.
Treść apelu:
Zwracam się do Państwa z apelem o nabywanie środków ochronnych bezpośrednio od polskich producentów prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa łódzkiego.Nieustające występowanie zakażeń wirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na COVID-19 wymaga zapewniania atestowanych środków, tj. m.in. maseczki z odpowiednim filtrem, kombinezony, przyłbice, okulary ochronnych, żele oraz środki dezynfekujące. Zabezpieczenie w środki jest gwarancją minimalizowania, a nawet eliminowania zagrożenia epidemiologicznego. Stopniowe luzowanie obostrzeń nie zwalnia osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i higienę pracy personelu mającego bieżący kontakt z zakażonymi i chorymi, a także urzędników obsługujących klientów w instytucjach i urzędach.

W dobie niełatwej sytuacji rodzimych przedsiębiorstw, wynikającej z trwającego stanu epidemicznego, zachęcam do zaopatrywania się u producentów z terenu województwa łódzkiego, którzy dysponują pokaźnymi zapasami i oferują sprawdzone w działaniu pełnowartościowe środki solidnej jakości.

Życząc skuteczności i powodzenia w przeciwdziałaniu i neutralizacji epidemii, żywiąc nadzieję na zrozumienie i wsparcie krajowych producentów proszę o uwzględnienie mojej prośby.

WOJEWODA ŁÓDZKI

Tobiasz Bocheński

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD