ARESZT ZA POBICIE KOLEGI OD KIELISZKA

Reklama

Policjanci zatrzymali 23-latka, który najpierw pił alkohol z kolegą, a kiedy ten go zdenerwował wyładował na nim swoją agresję. Pokrzywdzony z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

23 maja 2016 roku sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec 23 – latka, który dotkliwie pobił swojego znajomego.

– 19 maja 2016 roku policjanci zostali poinformowani, że do radomszczańskiego szpitala został przywieziony mężczyzna z licznymi obrażeniami głowy. Jak ustalili śledczy, 45 – letni pokrzywdzony przebywał w mieszkaniu znajomej i tam od kilku dni spożywali alkohol. W libacji uczestniczył również zatrzymany mieszkaniec gminy Masłowice, który do policyjnej celi trafił 20 maja. 23 -latek podczas rozmowy z policjantami stwierdził, że zdenerwował się na kolegę i wyładował na nim swoją agresję. Tłumaczył, że wypili zbyt dużo alkoholu. Pomoc wezwała kobieta przebywająca wraz z nimi w mieszkaniu – czytamy w komunikacie policji.

Pokrzywdzony przebywa w radomszczańskim szpitalu. 23 – latek usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za takie zachowanie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Przy czym, w tym przypadku sąd może zwiększyć karę, ponieważ 23 – latek działał w warunkach tzw. recydywy.

(info: KWP w Łodzi)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD