BĘDĄ ZMIANY W SKŁADZIE ZARZĄDU POWIATU? [AKTUALIZACJA]

Reklama

Takie pytanie zadają sobie nie tylko dziennikarze. Tylu rozbieżnych informacji, dotyczących składu osobowego Zarządu Powiatu Radomszczańskiego dawno nie było. Podobno szykuje się „rewolucja”…

Na czym owa „rewolucja” miałaby polegać? Według pojawiających się ostatnio informacji, największe zmiany miałyby dotyczyć członków Platformy Obywatelskiej. Swoją funkcję miałby stracić wicestarosta Robert Zakrzewski. Jego miejsce miałby zająć dotychczasowy radny powiatowy tej partii Jakub Jędrzejczak.

Stanowisko miałaby stracić również członek zarządu Urszula Rorat (PO). Ma ona zwolnić miejsce  dla odwołanego z funkcji wicestarosty Roberta Zakrzewskiego. – Wiem, że dużo mówi się o ewentualnych zmianach w składzie zarządu powiatu. Mnie jednak nic na ten temat nie wiadomo – powiedział nam radny Jakub Jędrzejczak.

Czy rzeczywiście dojdzie do zapowiadanej od dawna „rewolucji” w składzie osobowym zarządu  powiatu, okaże się jutro (czwartek 27 kwietnia 2017 r.). Tego bowiem dnia odbędzie się sesja Rady Powiatu Radomszczańskiego, podczas której zostanie prawdopodobnie wprowadzony punkt, dotyczący zmian personalnych w Zarządzie Powiatu.

AKTUALIZACJA – 27.04.2017 R.

Mimo pojawiających się w ostatnim czasie informacji, nie doszło do zmian w składzie Zarządu Rady Powiatu Radomszczańskiego. Podczas zakończonej właśnie sesji, nie pojawił się wniosek w tej sprawie. Nieoficjalnie mówi się, że wniosek zostanie złożony na sesji 15 maja 2017.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD