Będzie remont sali gimnastycznej ZSP w Przedborzu

Reklama

Powiat Radomszczański pozyskał 95 000 złotych dofinansowania na modernizację podłogi w sali sportowej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Przedborzu. Umowa dotyczącą tego dofinasowania została podpisana w poniedziałek, 26 czerwca, przez starostę Beatę Pokorę, wicestarostę Małgorzatę Lewandowską oraz Wicemarszałka Województwa Łódzkiego Zbigniewa Ziembę.


Modernizacja obejmie m.in.: rozebranie, a następnie wymianę starych elementów podłóg z desek; ułożenie ekranu zabezpieczającego z folii, warstwy elastycznej z pianki poliuretanowej i podłogi ze sklejki; położenie warstwy wygładzającej z masy elastycznej; położenie i zgrzewanie posadzki z wykładziny rulonowej na kleju; demontaż i ponowny montaż drabinek po wymianie podłogi. Całkowity koszt zadania szacowany jest na ok. 140 tys. zł.

To kolejna dotacja udzielona na modernizację obiektów sportowych przez samorządy ziemi radomszczańskiej. Samorząd Województwa Łódzkiego dysponuje środkami budżetowymi w celu odpowiedzialnego rozwoju naszego regionu. Działania, które realizuje zakładają, że nie będzie obszarów wykluczenia. Dlatego też wspieramy inwestycje w Przedborzu, Żytnie, Gomunicach, czy Wielgomłynach. Chcemy poprzez to dać możliwość harmonijnego rozwoju młodzieży z całego naszego województwa – tłumaczył wicemarszałek województwa Łódzkiego Zbigniew Ziemba.

Inwestycja zostanie dofinansowana z budżetu Województwa Łódzkiego w ramach programu „Infrastruktura sportowa Plus”


Czytaj też: Festiwal Malutkie Run & Bike 3

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD